ПЛУГ ПЛН-3-35 УА навісний з кутознімами на високих стійках
Докладніше >
ПЛУГ ПНЛ-8-40А
Докладніше >
ПЛУГ ПЛН-3-40А
Докладніше >
ПЛУГ ПМН-2-20А
Докладніше >
ПЛУГ ПМН-3-20А
Докладніше >
ПЛУГ ПОВОРОТНИЙ ПОА-3-35+1
Докладніше >
ПЛУГ ПОВОРОТНИЙ ПОА-3-35
Докладніше >
ПЛУГ ПЛН-5-35 ПА НАВІСНИЙ З ПЕРЕДПЛУЖНИКАМИ
Докладніше >
ПЛУГ ПЛН-4-35 ПА НАВІСНИЙ З ПЕРЕДПЛУЖНИКАМИ
Докладніше >
Плуги

Алекс-Агро пропонує сільгоспвиробникам України купити плуги для оранки земельних ділянок на трактори різної потужності.

Пропозиції від Алекс-Агро

Зміст багатопозиційного каталогу компанії Алекс-Агро має великий асортимент, ви маєте можливість вибрати та придбати плуги відвального типу:

  • двокорпусний з передплужниками до трактора Т-40;
  • високопродуктивні 3-х, 4-х, 5-ти та 8-ми корпусні плуги навісні, призначені для агрегатування з тракторами класів МТЗ-82, ПМЗ-80, ДП-75, МТЗ-1221, Т-150, К-700;
  • навісні плуги з углоснимами на високих стійках;
  • оборотні навісні плуги 3-х і 4-х корпусні на високих стійках;
  • плуги з передплужниками.

Найбільш затребуваний останніми роками плуг корпусний на високих стійках, купити який можна в нашій компанії. Такі плуги забезпечують якісну оранку ґрунту з пожнивними залишками після кукурудзи або соняшника. Все частіше аграрії, підбираючи обладнання, намагаються купити оборотний плуг, який дозволяє проводити обробіток землі більш упорядковано та якісно. Конструкція із дзеркальним розташуванням робочих органів укладає всі гребені в один бік, при цьому, не допускаючи перепусток між оброблюваними смугами.

Купуємо якісний плуг за вигідною ціною

Щоб купити плуг, зайдіть на сайт компанії і виберіть максимально зручний спосіб контакту – телефон, факс, електронну пошту. Або просто скористайтесь сервісом «зворотний дзвінок» і наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. При необхідності ви можете поставити запитання щодо технічних параметрів та особливостей обладнання, а також отримати рекомендації з урахуванням особливостей агротехніки в Україні.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!