Запчастини до котків

Купити запчастини до котків

Кільчасто-шпорові котки КТП-7,8
Якісні запасні деталі для сільськогосподарських котківПравильний підхід до експлуатації сільгосптехніки виявляється у своєчасній профілактиці, ремонті її вузлів, механізмів. Це правило правильне для складних агрегатів, а також простих пристроїв, таких як котки. Важливо забезпечити рембазу сумісними, бажано оригінальними деталями мати достатню кількість запчастин.

Як підбираються змінні елементи для котків

Коли необхідно відремонтувати котки кільчасті, запчастини для цього пристрою купуються після визначення дефектів робочих елементів, вузлів, на які припадає основне навантаження. Компанія Алекс-Агро пропонує ряд оригінальних деталей, що замінюються, для кільчастих котків, що ущільнюють грунт після посіву культур. Запчастини ККШ – це диски відповідної конструкції, корпуси підшипників, осі, стійки, які визначають функціонал котків, їх експлуатаційні властивості

Чому краще купувати деталі в Алекс-Агро

Ви завжди можете купити запчастини ККШ в Україні, скориставшись каталогом компанії-виробника грунтообробної техніки. Експлуатуючи ковзанки кільчасто-шпорові, запчастини можна вибрати з найширшого асортименту деталей, що пропонуються нашим підприємством. Крім того, наші фахівці готові надати додаткову консультаційну допомогу аграріям України, поділитись важливою інформацією щодо ремонту та експлуатації ковзанок. До наших переваг можна віднести:

  • відмінний сервіс;
  • вигідні ціни, зручні способи оплати;
  • оперативне обслуговування;
  • досвід, високу кваліфікацію фахівців-консультантів.

Якщо у вас немає досвіду у виборі деталей, зателефонуйте або напишіть електронною поштою нашому спеціалісту, ми допоможемо прийняти правильне рішення. Ми пропонуємо якісний сервіс та гарантію на вироби, виготовлені нашим виробництвом.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!