Чому вам варто співпрацювати з ТОВ «Алекс-Агро»?

Наші постійні замовники – великі та малі компанії, які прагнуть пропонувати своїм клієнтам гідну ґрунтообробну техніку за доступну вартість. А також фермерські та приватні господарства, які купують нашу надійну техніку та запчастини для своїх потреб. Стаючи нашим партнером, ви набуваєте гарантованих переваг:

З нами вигідно та зручно

Наша співпраця дасть вам більше вигод, ніж ви вважаєте. По-перше, у нас широкий вибір продукції та додаткових послуг. По-друге, пропонуємо гнучкі умови, які задовольнять ваші потреби та відповідатимуть вашим економічним інтересам. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

У нас есть бесценный опыт

Понад 16 років на ринку ґрунтообробного обладнання дозволили нам точно зрозуміти потреби клієнтів та пропонувати їм лише сучасні рішення. Завдяки такому досвіду ми знаємо, як живе агробізнес в Україні, що йому потрібне зараз і що буде важливо завтра.

Нам дорога наша репутація

Працюючи над створенням іміджу компанії, наші співробітники вкладають усі сили у свою працю від створення креслень до інформаційної підтримки клієнтів. Ми цінуємо ваш час, тому не можемо дозволити собі пропонувати недосконале обладнання для обробітку ґрунту або його комплектуючі.

Висока якість техніки

Ми виробляємо та реалізуємо таку техніку, яка має попит. Для цього ми застосовуємо передові технології на виробництві та використовуємо лише перевірені зносостійкі матеріали.

Несемо відповідальність

Наші принципи роботи засновані на чесних взаєминах і прагненні забезпечити клієнта найкращою якістю продукції, що випускається. У разі шлюбу, дефекту або поломки під час роботи, ви можете розраховувати на нашу експертну підтримку та заміну за гарантією цього ж дня.
Окрім своєї прямої діяльності, наша компанія регулярно бере участь у виставках на аграрну та супутні тематики. Це дозволяє нам бути в курсі останніх подій у сфері, обмінюватися досвідом із колегами та бути на хвилі нескінченного саморозвитку. ТОВ «Алекс-Агро» активно працює над удосконаленням своєї ґрунтообробної техніки та завжди відкрита до взаємовигідної співпраці з компаніями будь-яких масштабів. Якщо ви цінуєте високу якість обладнання та потребуєте надійного партнера – зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Чи готові укласти прямі контракти на індивідуальних умовах, які задовольнять вас повністю!

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!