Відгуки наших клієнтів

Сергій Іванович
Фермер
01.03.2019

Я зупинив свій вибір на культиваторі КПС Алекс-Агро. Спочатку переглянув більше 10 виробників, але всім параметрам відповідав саме цей. За фактом техніка добре справляється із суцільною обробкою парів, підрізанням бур’янів, якісним розпушуванням землі перед посівом.

Василь Олександрович
Підприємець
20.02.2019

Роки 3-4 тому купили плуг, а нещодавно знадобилося замінити кронштейни. Менеджер Алекс-Агро підтвердив телефоном, що вони є в наявності. Через 2 дні отримав товар та успішно замінив кронштейни без чужої допомоги. Рекомендую відповідального та перевіреного часом продавця!

Степан Віталійович
Приватний підприємець
18.02.2019

Купив навісний плуг із углоснимами на високих стійках від Алекс-Агро. Із логістикою проблем не було. Виробник обіцяв, що з ним можна обробляти ґрунт із зерновими та технічними культурами. Поки що випробував плуг на пшениці, кукурудзі та просо. Все чудово! Дякую. У перспективі планую задіяти його для оранки ґрунту під льон та бавовну.

Дивитись всі відгуки

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!