Культиватори

КУЛЬТИВАТОР КПСО-4 ПРИЦІПНИЙ

Продуктивний та ефективний культиватор

Для отримання стабільно високих урожаїв сучасна агротехніка вимагає застосування продуктивних механізмів, прогресивних технологій обробітку ґрунту. Купити хороший культиватор також важливо, як придбати якісну тягову техніку та інше причіпне, навісне обладнання.

Призначення культиватора

Щоб купити культиватор, необхідно визначитися із завданнями, які належить виконувати агрегату, а також співвіднести масу причепа і потужність тягової установки. Як правило, пристрій використовується для:

  • розпушування верхнього шару ґрунту;
  • оптимізації водного балансу;
  • підгортання;
  • видалення бур’янів;
  • подрібнення залишків рослин після збирання культур.

Агрегати такого типу використовуються при обробці грунту в польових умовах.

Як придбати обладнання з гарантією якості

У Україні виробництво та продаж культиваторів здійснює компанія Алекс-Агро. На нашому інтернет-ресурсі можна вивчити асортимент, купити культиватор, ціна якого формується без посередницьких накруток. Компанія пропонує затребувану на аграрному ринку сільгосптехніку: паровий швидкісний культиватор типу КПС. При необхідності придбання механізмів цього типу, оптимальне рішення – купити культиватор причіпної в Алекс-Агро.

На сайті компанії наші клієнти мають можливість купити культиватор КПСО-4 з робочими органами фірми BELLOTA для агрегатування з трактором класу МТЗ-82 . Досвідчені консультанти підприємства уточнять актуальність ціни, нададуть додаткові відомості про технічні дані механізмів, терміни гарантійного обслуговування, наявність оригінальних запасних деталей до агрегатів. Ми готові до плідної, взаємовигідної співпраці з великими агропідприємствами, невеликими фермерськими господарствами та приватними особами.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!