Наральник
Докладніше >
Вкладиш КПС-4
Докладніше >
Штанга КПС-4
Докладніше >
Амортизатор КПС-4
Докладніше >
Пружина КПС-4
Докладніше >
Призма КРН
Докладніше >
Лапа 105 мм
Докладніше >
Лапа 250 мм
Докладніше >
Лапа 150 мм
Докладніше >
Запчастини до культиваторів

Стійка культиватора КПС-4

Запчастини для культиваторів

Питання ремпридатності сільськогосподарської техніки – важливий сектор економіки агропромислового комплексу. Компанія Алекс-Агро – один із виробників ґрунтообробної техніки. В її асортименті якісні культиватори культиваторитипу КПСі КРН , до яких пропонуються якісні запчастини.

Лапа КПЕ-410

Особливості вибору деталей на заміну

Основним робочим елементом пристрою є стрілчаста лапа, яка контактує безпосередньо з ґрунтом. Тому саме ця деталь схильна до максимального зносу, отримує механічні пошкодження, часто підлягає ремонту або заміні. Другим за частотою заміни об’єктом є стійка кріплення лапи до корпусу. На неї припадає кілька видів навантаження, що передається з лапи на платформу агрегату.

На культиватор каталог запчастинвиробництва Алекс-агро  всі пропоновані деталі забезпечують ідеальну ремпридатність, сумісної техніки різних виробників. У списку:

  • лапа-бритва КРН ліва та права;
  • лапа КПЕ;
  • стійка КПС;
  • лапи 5,3(220мм); 5,4 (270мм); 5,5 (330мм); лапа 105мм, лапа 175мм;
  • кронштейни;
  • призми, накладки.

Запчастини культиваторів КПС, інших моделей мають сертифікати якості, поставляються аграріям України та зарубіжним партнерам у потрібній кількості для забезпечення безперебійної роботи.

Купуйте розхідники із запасом

Запчастини на культиватор: Лапа культиватора 5,3 5,4 5,5
Перш ніж купити запчастини на культиватор, визначтеся з кількістю необхідних деталей. Враховуючи доступність ціни, що формується виробником без додаткових торгових накруток, оплати послуг посередників, вигідним буде придбання комплекту, до якого запчастини для культиватора закладаються з невеликим запасом. Зв’яжіться з нашими менеджерами, використовуючи контакти сайту компанії, озвучте деталі замовлення. Ми працюємо оперативно, чітко, злагоджено.
Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!