Запчастини Gregoire Besson
Докладніше >
Запчастини Lemken
Докладніше >
Колесо ПЛН-03.000
Докладніше >
Корпус ПЛН 02.000 (ПЛН-3-, 4-, 5-35)
Докладніше >
Стійка ПНЛ 02.001 передплужника
Докладніше >
Дошка польова ПНЧС-502, вузька (лита, штампована)
Докладніше >
Боковина ПЛЖ-51-501, широка (лита, штампована)
Докладніше >
Крило відвалу ПЛЕ 21.411 (ПЛН-3-35, ПЛН-5-35)
Докладніше >
Передплужник ПНЛ 02.010 (ПЛН-3-,4-,5-,8-35)
Докладніше >
Запчастини до плугів

Оригінальні запчастини до плугів

Предплужник ПНЛ 02.010

Ефективна, економічна експлуатація сільгосптехніки багато в чому залежить від профілактичних заходів, що своєчасно проводяться, із заміни зношених деталей. У свою чергу, якість ремонту визначається тим, які встановлюються замість відпрацьованих свій ресурс. .

Асортимент запасних частин

У конструкції пристрою є кілька робочих органів, які зношуються у зв’язку з інтенсивністю використання, якості оброблюваного грунту. До них відноситься бічна деталь, що передає навантаження на поверхню борозни з основного корпусу агрегату – польова дошка. Ушкоджується лемеш, що підрізає пласт ґрунту, що відокремлює його від основного масиву ґрунту, відвал, що піднімає та перевертає надрізану землю.

У каталозі продукції компанії Алекс-Агро представлені потрібні запчастини на плуг типу ПЛН. Є деталі на плуг оборотної конструкції. i> В асортименті:

  • стійки;
  • боковини;
  • крила відвалу;
  • черевики;
  • груди відвалу;
  • лемеші та ін.

В наявності запчастини плуга ПЛН, для інших модифікацій обладнання, що виробляється Алекс-Агро.

Стійка для плуга

Як замовити запасні частини на техніку для оранки

Якщо ви експлуатуєте такий плуг, каталог запчастин компанії містить необхідні для ремонту та профілактики деталі на різні модифікації агрегатів. Опис містить параметри моделі, на яку встановлюються елементи, що замінюються, тому, знаючи модифікацію агрегату, легко знайти актуальну позицію.

Підприємство Алекс-Агро, що виготовляє сільгосптехніку для аграріїв України та зарубіжних партнерів, пропонує купити запчастини для плуга, моделі якого випускаються на нашій виробничій базі. Тільки у нас ви можетекупити оригінальні деталі гарантовано високої якості за ціною виробника в кількості, необхідному для ремонтних робіт.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!