Котки

Сільськогосподарські котки в Україні


Автоматизація сільгоспвиробництва дозволила багаторазово підвищити продуктивність праці аграріїв. Кільчасті котки – один
з видів обладнання, використання якого передбачено технологічним процесом ґрунтообробки. Агрегат застосовується перед посівом культур та після внесення насіння в ґрунт. Котки вирівнюють посівні площі, прикочують і ущільнюють ґрунт після посіву, дроблять великі груди землі.

Класифікація та особливості сільськогосподарських котків

Котки сільськогосподарські класифікуються за типом конструкції робочих елементів і бувають:

  • гладкі;
  • зубчасті;
  • кільчасті;
  • призмовидні;
  • зіркові.

Багато аграрії України вважають, що найкраще, практично на всіх типах ріллі, а також за складних погодних умов проявив себе коток кільчасто-шпоровий. Він складається зі сталевих литих дисків з шпорами на кінцях, розміщених відносно один одного таким чином, щоб забезпечити максимально ефективну обробку поверхонь. За допомогою зміни ваги баласту регулюється сила тиску під час прикочування.

Трьохсекційні катки КТП-7,8, які випускає Алекс-агро, мають ширину захоплення оброблюваного грунту майже 8 м, при цьому робоча швидкість агрегату – до 12 км/год.  У кожній з трьох секцій котка є по чотири осі з робочими органами. Осі закріплені в стійках за допомогою закритих підшипників, що перешкоджає. їх засміченню в процесі роботи, а також дозволяє заощаджувати паливо тягача.

Де вигідніше купити сільськогосподарські котки

Компанія Алекс-Агро пропонує аграріям України купити котки кільчасті від виробника за вигідною ціною із гарантійним терміном обслуговування. Ми виготовляємо обладнання з якісного металу та на кожному етапі виробництва контролюємо процес. Відсутність посередників, повне забезпечення запасними деталями, широкий спектр гарантійних та постгарантійних сервісів – це вагомі плюси для того, щоб прийняти рішення купити котки i>нашої марки.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!