ПЛУГ ПОВОРОТНИЙ ПОА-3-35

Технічні характеристики:
 • Продуктивність за годину часу: га
  0,73-0,94
 • Глибина оранки: см
  18-30
 • Робоча ширина захвату: м
  1,05
 • Маса плуга: кг
  760
 • Відстань між корпусами: см
  920

Просвіт під рамою, мм – 720
Сумісний з тракторами: МТЗ-80/82 та ЮМЗ-80/82.

дізнатись ціну

На ринку сільськогосподарського навісного обладнання запропоновано різні моделі навісних плугів. Найбільш якісним і доступним за ціною є вітчизняний Плуг оборотний ПОА-3-35, що агрегатується з колісними тракторами МТЗ (80 і 82), ЮМЗ (80 і 82). Технічні характеристики, висока якість сборки та довговічність матеріалів, з яких виготовлений плуг, роблять цю модель популярною серед українських та зарубіжних фермерів. Купивши плуг оборотний ПОА-3-35, ви підвищите продуктивність праці на полі.

Особенности

Основним елементом будь-якого навісного плуга вважається рама, до якої кріпляться решта обладнання для оранки грунту. Балки плуга зварені із посилених вуголків 100х100х8 мм. Основна балка плуга з’єднується з поворотною частиною за допомогою вісі збільшеного діаметра і великих підшипників. Поворот рами з корпусами здійснюється за рахунок роботи якісного гідроциліндра з надійним гідророзподільником відомої італійської фірми. За рахунок такої конструкції, даний плуг здійснює кожен наступний прохід впритул до попереднього, не створюючи при оранні звально-розвальні борозни і економлячи велику кількість палива у трактора.
Перевага оборотного плуга полягає в тому, що він якісно обробляє кромки ділянки, а також області навколо канав та огорож. Також цей плуг має стійки корпусів плуга на 100 мм довше звичайних, що дозволяє якісно обробляти грунт з пожнивними залишками після кукурудзи та соняшника. Плуг має відносно високу швидкість транспортування.

Технические характеристики:

 • глибина оранки до 30 см;
 • робоча ширина захвата – 105 см;
 • маса плуга – 760 кг;
 • просвіт під рамою – 72  см.

Дана модель плуга призначена для роботи з однорідним родючим ґрунтом, питомий опір якого досягає 0,9 кг на см2, а твердість – до 4, МПа на см2. При цьому в грунті не повинно бути каміння та інших твердих сторонніх тіл, які можуть спровокувати поломку навісного обладнання. Цей плуг вважається універсальним, оскільки призначений для роботи на ділянці, відведеній як під вирощування пшениці, так і під вирощування кукурудзи та соняшника.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!