Про компанію

Алекс-Агро – лідер ринку

Компанія «Алекс-Агро» – визнаний експерт у виробництві та продажу ґрунтообробної техніки. За 16 років роботи на ринку ми зуміли здобути не лише лідируючі позиції серед конкурентів, а й заслужену довіру споживачів. Вони високо цінують якість нашої техніки та запчастин, чудовий сервіс та експертну допомогу у вирішенні будь-яких питань.

Наша історія

Свою діяльність компанія «Алекс-Агро» розпочала у 2002-му році. Саме тоді нам вдалося зібрати команду досвідчених інженерів, вузькопрофільних фахівців та менеджерів різних напрямків, здатних розробити та виготовити такі плуги, культиватори, ковзанки та іншу продукцію нашого профілю, якої потребують наші клієнти та партнери.

Щоб завжди бути в курсі нагальних потреб ринку ТОВ «Алекс-Агро» постійно бере участь у сільгосп виставках та форумах.

Велику частину продукції ми поставляємо на експорт країнам Близького та Далекого зарубіжжя. Ми також завжди намагаємось забезпечити потреби вітчизняного ринку в нашій техніці та запчастинах.

У пріоритеті нашої компанії – якість ґрунтообробної техніки. Ми не здешевлюємо продукцію на шкоду якості, а знаходимо оптимальні конструкторські рішення та використовуємо сучасні технології. Вся техніка виготовляється за продуманими кресленнями провідних інженерів та на сучасних високоточних верстатах. Як підсумок – ми пропонуємо виключно надійну ґрунтообробну техніку з якісних матеріалів та комплектуючих, до якої додається заводська гарантія.

    У нашому каталозі представлені:
  • Плуги навісні з кутознімами або передплужниками;
  • Плуги оборотні 3х-4х корпусні з кутознімами на високих стійках;
  • Котки кільчасто-шпорові;
  • Культиватори КПСО-4 з робочими органами Bellota;
  • Будь-які запчастини для обробної техніки (лемеші, відвали, стійки, черевики, дошки польові, лапи культиваторів, кронштейни, пружини КПС та ін.).

Місія «Алекс-Агро» – забезпечити кожного покупця якісною продукцією. В наших силах забезпечити кожного покупця якісним обладнанням для обробітку ґрунту у необхідній кількості, надати повний супровід та гарантійну підтримку за потреби.

Ми впевнені, і наші клієнти підтверджують: наша ґрунтообробна техніка відповідає всім заявленим параметрам та характеристикам. Таким чином, вам точно варто звернути свою увагу та купити техніку для обробки ґрунту виробництва саме нашої компанії.

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!