Проволока колючая Егоза

Технические характеристики:

Наше підприємство спеціалізується на виготовленні сучасних систем захисту периметра. Колючий дріт застосовується як інженерні охоронні споруди режимних об’єктів і територій, промислових підприємств, об’єктів державної ваги самостійно або в комплексі з іншими системами охорони периметрів (сенсорні кабелі, вібраційні датчики, системи телеспостереження і т.п.).

Слід зазначити, що на відміну від багатьох систем охорони периметра, заснованих на електроніці, є пасивними і які тільки фіксують порушення, армована колючий дріт є активним способом захисту периметра, яка в змозі як відлякати так і перешкодити потраплянню на об’єкт.

Застосування виробів різноманітно — колючий дріт монтується як на існуючих огородженнях і будівлях, так і по землі, як постійно, так і тимчасово. Більш детальну консультацію про можливі застосування колючого дроту на вашій території можна отримати у наших фахівців.

узнать цену

Получите бесплатную консультацию специалиста!

Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы, отправят прайс на продукцию и подготовят индивидуальное коммерческое предложение!