Дріт колючий Єгоза

Технічні характеристики:

Наше підприємство спеціалізується на виготовленні сучасних систем захисту периметру. Колючий дріт застосовується як інженерні охоронні споруди режимних об’єктів і територій, промислових підприємств, об’єктів державної ваги самостійно або в комплексі з іншими системами охорони периметрів (сенсорні кабелі, вібраційні датчики, системи телеспостереження тощо).

Слід зазначити, що на відміну від багатьох систем охорони периметра, заснованих на електроніці, є пасивними і які тільки фіксують порушення, армована колюча дріт є активним способом захисту периметра, яка в змозі як відлякати так і перешкодити потраплянню на об’єкт.

Застосування виробів різноманітно – колючий дріт монтується як на існуючих огородженнях і будівлях, так і по землі, як постійно, так і тимчасово. Більш детальну консультацію щодо можливого застосування колючої проволоки на вашій території можна отримати у наших фахівців.

дізнатись ціну

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на ваші запитання, відправлять прайс на продукцію та підготують індивідуальну комерційну пропозицію!